DAIKIN PREMIX VZ 23 KW KOMBİ D2CPX023CATR
Peşin Fiyat
- Marka: AIRFEL KLİMA
- Stok Kodu: 18905038
Peşinatsız Kredi Kartsız Elden Taksitle Alışveriş İmkanıyla
Ürün Özellikleri
Renk : Beyaz
Kontrol Paneli : Buton
Baca Tipi : Bacalı
Isıtma Tekniği : Yoğuşmalı
Kapasite : 23 kW
Eşanjör Tipi : Paslanmaz Çelik
Wi-Fi : Yok
Genişlik : 403 mm
Yükseklik : 733 mm
Derinlik : 346 mm